Firmast

Sanovita-logo-krugloe

Meie missioon

Tervitused firmalt SANOVITA. Tegeleme hulgi ja väikehulgi müügiga, oleme võitnud partnerite usalduse pidevalt tõstes teeninduse taset, hoolitsedes toodete kvaliteedi eest. Me soovime, et koostöö oleks mõlemale osapoolele edukas. Meie edu saladus on lihtne- oleme alati avatud oma klientidele ning oleme valmis muutma ennast paremaks vastavalt klientide soovidele ja ettepanekutele. Meie töötajate kõrged professionaalsed oskused ning pikaajaline kogemus kosmeetika müügivaldkonnas võimaldab saavutada ärisidemete ja koostööpartnerite laienemist. Pakume oma klientidele kõige nõutumat ja mitmekülgsemat kosmeetikatoodete sortimenti, võttes arvesse maailma trende.

Meie firma on pidevas arengus, laiendame oma sortimenti, parandame kosmeetikabrändide kvaliteeti, vaatame üle hinnad, parandame teeninduskvaliteeti. Kõik see aitab meil olla tarnija, keda usaldavad erinevad ettevõtted. Meie töötajad on viisakad ja tähelepanelikud iga kliendi suhtes. Pakume reklaammaterjale ja esitlusi. Järjepidevalt teavitame oma kliente uudistoodetest ning kosmeetikaturu uudistest. Kui soovite teha meiega koostööd, palume võtta ühendust juhatajaga, kes vastab teie küsimustele. Samuti on võimalus tellida meie kaupade hinnakiri ning meie juhataja võtab teiega ühendust lähimal ajal.  Sanovita-logo-favicon

 

Tooted & teenused

Tootjad & kvaliteet :  95%

Pakume oma klientidele laia valikult kosmeetikat erinevatelt tootjatelt üle maailma. Valikusse kuulub ainult kvaliteetne toodang.

Tootjad 95%
Kvaliteet 99%

Informatsioon :  80%

Kogu kaubavalik on varustatud eestikeelse infoga.

Kogu kaubavalik on varustatud eestikeelse infoga 100%

Parimad hinnad : 60%

Ostes kauba meilt, kindlustame parima hinna Eestis, kuna omame lepinguid otse tootjatega. Suhtleme iga kliendiga individuaalselt.

Sugtleme individuaalselt 100%
Parima hinna Eestis 100%

Transport :  50%

Kohaletoimetamine kiire ja korralik!

Kiiret 100%
Korralik 100%
btt