Kaubamärgid

ANNABIS - kanepi põhinev kosmeetika.

Firmad  ANNABIS   pakuvad väga kõrge kvaliteediga tooteid  kasutamiseks kodus kui ka professionaalsetes  iluravi salongides. Tooted on aastate teadustöö ja kanepitaime teaduslike uuringute tulemus . Need on uued tooted Eestis ja põhinevad  kanepi ja muud looduslikud ainete raviomaduste kasutamisel . Kanepi taimel on avaldunud põletikuvastane, tervendav , valuvaigistav , antibakteriaalne toime.Kanepitaimest valmistatud kosmeetika on täesti ohutu,tooted ei sisalda absoluutselt mitte mingeid narkootilisi aineid. Loe edasi 

SALOOS - on valmistatud kõrge kvaliteediga taimseid tooteid .

Kosmeetikafirma SALOOS (Tšehhi) valmistab ainult kõrge kvaliteediga taimseid tooteid . Kosmeetika ei sisalda GMOsid , säilitusaineid, värvaineid ning naftakeemiat , tooted ei tekita allergiat ja sobivad tundliku nahaga inimestele . Kosmeetika TM         Saloos – see on: looduslikud kreemid, õlid , vedelikud, palsamid ja muud vahendid nahahoolduseks.    Firma asutati aastal 1993 , olles täna on suurim  orgaaniliste kosmeetikatoodete valmistaja Tšehhis .    Tooted sisaldavad maksimaalselt osa looduslikke aineid , see on kõik kinnitab , et tegu on  nn ” biokosmeetikaga” .  Loe edasi

BOHEMIA -Tšehhi kosmeetika

THE BEER AND GRAPE COSMETICS — Õlle ja viinamarja kosmeetika – toodete erilised ekstraktid sobivad  eelkõige kingituseks. Väga populaarne ja edukas  kosmeetika.
THE BRAND AUTHENTIC COSMETICS tooted on varustatud naljakate siltidega ,müügiks eelkõige kingipoodides ja apteekides.
THE BRAND BOHEMIA NATUR käsitsi valmistatud tooted sobivad eriti kingipoodidesse või   kauplustesse mis müüvad loodustooteid. Juhime tähelepanu, et meie käsitsivalmistatud seebid on kõik erineva kujuga.
THE BRAND BOHEMIA HERBS -meil on 3 tootevalikut selle brändi kohta – KANEP, CASTANUM ja LAVENDEL. Need tooted sisaldavad  taimeekstrakte ja saab müüa apteekides.
THE BRAND BOHEMIA COSMETICS — standardkosmeetika, müügiks kauplustes ja apteekides. Loe edasi 

Meie partnerid

f953aa

logo1

LOGO_annabis

btt